Completion progress link
Jump to navigation
Jump to search
| Line 107: | Line 107: | ||
!exercise topics | !exercise topics | ||
!hours of exercises | !hours of exercises | ||
| − | !numbers of exercises | + | !numbers of exercises done |
!Groups | !Groups | ||
|- | |- | ||
| Line 123: | Line 123: | ||
|- | |- | ||
|Giorgi Mchedlishvili | |Giorgi Mchedlishvili | ||
| − | |Prezentazione; | + | |Prezentazione; |
|30 min | |30 min | ||
|1 | |1 | ||
| Line 147: | Line 147: | ||
|- | |- | ||
|Keti Zasorina | |Keti Zasorina | ||
| − | |Presentazione; essere/avere; fare la conoscenza | + | |Presentazione; essere/avere; fare la conoscenza |
|1 h 30 min | |1 h 30 min | ||
|3 | |3 | ||
| Line 183: | Line 183: | ||
|- | |- | ||
|Sofi Petriashvili | |Sofi Petriashvili | ||
| − | |Presentazione; essere/avere; fare la conoscenza | + | |Presentazione; essere/avere; fare la conoscenza |
|1 h 30 min | |1 h 30 min | ||
|3 | |3 | ||
Revision as of 16:40, 19 April 2021
ცხრილი გვიჩვენებს იტალიური ენის კურსის ამჟამინდელ მოსწავლეებსა და მათ მიერ დათმობილ დროს გაკვეთილებსა და დავალებებზე.
ერთი გაკვეთილი ითვლება 1 საათად, ერთი გამოგზავნილი დავალება - 30 წუთი.
თუ თქვენს სახელთან არასწორი რაოდენობის საათი წერია, შეგვეხმიანეთ და შეცდომას გამოვასწორებთ.
| name | online training | hours of lessons | Groups |
|---|---|---|---|
| Anna Matikyan | 3 | I | |
| Baia Bezhashvili | 3 | II | |
| Giorgi Mchedlishvili | 3 | I | |
| Giorgi Lokshishvili | 3 | II | |
| Ketevan Mtvarelidze | 1 | II | |
| Ketevan Avaliashvili | 2 | I | |
| Keti Zasorina | 3 | II | |
| Mariam Balkhamishvili | 3 | I | |
| Mariam Kokolashvili | 3 | I | |
| Mariam Misabishvili | I | ||
| Nia Pirashvili | 1 | 3 | I |
| Nino Dzebisashvili | 1 | ||
| Sofi Petriashvili | 3 | II | |
| Tamar Sutidze | 1 | II | |
| Tamta Firosmanashvili | 2 | II | |
| Tako Tskrialashvili | 3 | I | |
| Teona Balavadze | 2 | II |
დავალებების ცხრილი:
| name | exercise topics | hours of exercises | numbers of exercises done | Groups |
|---|---|---|---|---|
| Anna Matikyan | Prezentazione;essere/avere | 1 h | 2 | I |
| Baia Bezhashvili | Immagini; | 30 min | 1 | II |
| Giorgi Mchedlishvili | Prezentazione; | 30 min | 1 | I |
| Giorgi Lokshishvili | Presentazione; Articoli | 1 h | 2 | II |
| Ketevan Mtvarelidze | II | |||
| Ketevan Avaliashvili | Presentazione; | 30 min | 1 | I |
| Keti Zasorina | Presentazione; essere/avere; fare la conoscenza | 1 h 30 min | 3 | II |
| Mariam Balkhamishvili | Presentazione; essere/avere | 1 h | 2 | I |
| Mariam Kokolashvili | 1 h 30 min | 3 | I | |
| Mariam Misabishvili | Presentazione | 1 h | 2 | I |
| Nia Pirashvili | Presentazione; essere/avere | 1 h | 2 | I |
| Nino Dzebisashvili | I | |||
| Sofi Petriashvili | Presentazione; essere/avere; fare la conoscenza | 1 h 30 min | 3 | II |
| Tamar Sutidze | Immagini; Fare la conoscenza | 1 h | 2 | II |
| Tamta Firosmanashvili | II | |||
| Tako Tskrialashvili | Presentazione; essere/avere; Fare la conoscenza | 1 h 30 min | 3 | I |
| Teona Balavadze | Presentazione; essere/avere | 1 h | 2 | II |
