Completion progress link
Jump to navigation
Jump to search
| Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
|Ana M. | |Ana M. | ||
| − | |1 | + | |1 h 30 min |
| | | | ||
|3 | |3 | ||
| Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
|Giorgi M. | |Giorgi M. | ||
| − | |1 | + | |1 h 30 min |
| | | | ||
|3 | |3 | ||
| Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
|Keti Z. | |Keti Z. | ||
| − | |1 | + | |1 h 30 min |
| | | | ||
|3 | |3 | ||
| Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
|Mariam B. | |Mariam B. | ||
| − | |1 | + | |1 h 30 min |
| | | | ||
|3 | |3 | ||
| Line 64: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
|Mariam K. | |Mariam K. | ||
| − | |1 | + | |1 h 30 min |
| | | | ||
|3 | |3 | ||
| Line 70: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
|Mariam M. | |Mariam M. | ||
| − | |1 | + | |1 h 30 min |
| | | | ||
|3<!-- | |3<!-- | ||
| Line 81: | Line 81: | ||
|- | |- | ||
|Nia P. | |Nia P. | ||
| − | |1 | + | |1 h 30 min |
|1 | |1 | ||
|3 | |3 | ||
| Line 93: | Line 93: | ||
|- | |- | ||
|Sofi P. | |Sofi P. | ||
| − | |1 | + | |1 h 30 min |
| | | | ||
|3 | |3 | ||
| Line 99: | Line 99: | ||
|- | |- | ||
|Tamar S. | |Tamar S. | ||
| − | |1 | + | |1 h |
| | | | ||
|1 | |1 | ||
| Line 111: | Line 111: | ||
|- | |- | ||
|Tako T. | |Tako T. | ||
| − | |1 | + | |1 h 30 min |
| | | | ||
|3 | |3 | ||
| Line 117: | Line 117: | ||
|- | |- | ||
|Teona B. | |Teona B. | ||
| − | |1 | + | |1 h |
| | | | ||
|2 | |2 | ||
|II | |II | ||
|} | |} | ||
Revision as of 08:08, 16 April 2021
ცხრილი გვიჩვენებს იტალიური ენის კურსის ამჟამინდელ მოსწავლეებსა და მათ მიერ დათმობილ დროს გაკვეთილებსა და დავალებებზე.
ერთი გაკვეთილი ითვლება 1 საათად, ერთი გამოგზავნილი დავალება - 30 წუთი.
თუ თქვენს სახელთან არასწორი რაოდენობის საათი წერია, შეგვეხმიანეთ და შეცდომას გამოვასწორებთ.
| name | hours of exercises | online training | hours of lessons | Groups |
|---|---|---|---|---|
| Ana M. | 1 h 30 min | 3 | I | |
| Baia B. | 30 min | 3 | II | |
| Giorgi M. | 1 h 30 min | 3 | I | |
| Giorgi. L. | 30 min | 3 | II | |
| Ketevan M. | 1 | II | ||
| Ketevan A. | 30 min | 2 | I | |
| Keti Z. | 1 h 30 min | 3 | II | |
| Mariam B. | 1 h 30 min | 3 | I | |
| Mariam K. | 1 h 30 min | 3 | I | |
| Mariam M. | 1 h 30 min | 3 | I | |
| Nia P. | 1 h 30 min | 1 | 3 | I |
| Nino D. | 1 | |||
| Sofi P. | 1 h 30 min | 3 | II | |
| Tamar S. | 1 h | 1 | II | |
| Tamta F. | 2 | II | ||
| Tako T. | 1 h 30 min | 3 | I | |
| Teona B. | 1 h | 2 | II |
